Ben Kamil Gündüz

1981 yılında Karabük ilinin Safranbolu ilçesinde dünyaya geldim.

1987 yılında babamın işi sebebiyle Kocaeli'ne göctük.

İlkokulu Ortaokulu Liseyi Kocaeli'de bitirdim. 

Öğrenim ve eğitim mezarda biter dünya görüşüne sahibim bu görüşüm doğrultusunda birçok eğitim kurumundan birçok eğitim aldım ve halen öğrenmeye kendimi geliştirmeye devam etmekteyim.

Özgür ve açık kaynak kodlu yazılımlar ve Linux tabanlı işletim sistemleri konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. 

Özgür ve açık kaynak kodlu yazılımlara ve Linux tabanlı işletim sistemlerine destek olmaya çalışıyorum.

Amatör olarak Wordpress Drupal Opencart ve diğer CMS'lerle web sitesi çalışmaları yaptım ihtiyaç talep doğrultusunda yapmaktayım ve teknik destek vermekteyim.

Hiçbir zaman sosyal medya sitelerinden nede diğer web sitelerinden kişisel web sitem (blogum) dan aldığım zevki alamadım. Kişisel web sitem (blogum) benim kürkçü dükkanım çöplüğüm istediğim zaman istediğim gibi yazıyorum çiziyorum oh mis kim ne der kim ne anlar derdim olmadan kah fikirlerimi kah görüşlerimi kah eleştirilerimi yazıyorum bazenden günlük misali öğrendiklerimi daha sonra bulayım diye yazıyorum.

Para kazanma derdim olmadığı için kendime ve kendim gibi insanlara yazdığım için ziyaretçi derdimde yok.

Gelen hoş gelmiş. Beğenmeyene güle güle kimsenin gönlü hoş olsun diye kendi kişisel web sitemde (blogumda) şirinlik yapmıyorum.

Herhangi bir konuda benimle iletişime geçmek isterseniz mail adreslerim ile yada hızlı iletişim formu ile iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürler.

kamilgunduz1453@gmail.com

kamilgunduz@yandex.com

www.kamilgunduz.com.tr