Vakit buldukça Youtube'dan Piar araştırma anket şirketinin canlı yayın programlarını izliyorum vakit bulup canlı canlı izleyemediysem daha sonra mutlaka tekrarını izliyorum.


Piar araştırma anket şirketinin sahibi Kadir Atalay bey Kadir bey işi ile duygularını karıştırmayan ender kişilerden bir tanesi.

Kadir bey işine duygularını karıştırmadan işini doğru düzgün yaptığı için Piar araştırma anket şirketinin anketleri güvenilir buluyorum.

Kadir bey doğru bildiklerini patır patır söyleyen bir beyefendi bu huyundan dolayı mevcut iktidara muhalif olduğu aşikar ve bu nedenle Kadir beyi iktidar sevmiyor yine Kadir bey bildiklerini patır patır söylediği için Kadir beyi muhalefette sevmiyor.

Dün akşam Piar araştırma anket şirketinin Kadir beyin sunduğu programı izledim ya yayını izleyen 30 kişiyiz ya çalışanları iş ortakları ailesi akrabaları izlese en az 250 kişi izlerdi.

Anlaşılan doğruları kimse sevmiyor herkes tatlı güzel yalanları seviyor.

Benim habere yorum katmadan, yorum yapmadan, taraf tutmadan sadece ama sadece haberi veren bir haber sitesi kurma fikrim vardı neredeyse vaz geçtim en azından baya bir düşünme kararı aldım.

Anladığım doğrular iş yapmıyor illa bir tarafı yalayacaksın yanlış anlaşılmasın bir tarafı tutacaksın taraftar olacaksın yani o tarafa yaranacaksın o tarafın duymak okumak istediğin tatlı güzel yalanları söyleyecek yazacaksın.

Kadir beyin yapamadığı gibi bende yapamam.

Bende bu işin içinden çıkamam.

Eskiden doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış şimdi köye sokmuyorlar.

Neden yalan dünya dediklerini şimdi anladım.