Herkese merhaba merhaba Kayra Han Blogger teması ile karşınızdayım.

Kişisel blogumu web sitemi blogger tabanlı olarak yayınlamaktayım. 

Zaten domainim var hosting hizmeti alıyım CMS içerik yönetim sistemi kurayım güzelde bir tema alayım kişisel blogumu web sitemi bu şekilde yayınlayayım dedim demez olaydım.

Nedenmi! Hepinizin malumu ekonomimizin durumu TL'nin Doların karşındaki durumu diyecektim ya ne doları TL'nin tüm para birimleri karşısındaki durumu malum TL daha fazla değer kaybedemez dibi gördü diyen gözleri ışıltılı ekonomi dahisi şunu unutmuş olmalı dip yok dibinide ........ ettiniz.

Neyse bu ekonomik koşullarda domain hosting tema derken 5000 TL gibi bir maliyet karşıma çıkınca blogger gözüme bir güzel bir güzel gelmeye başladı görmeyin gitsin.

Blogger ile devam edeyim dedim. 

Madem Blogger ile devam edeceğim blogumu güzelleştireyim dedim. 

Yani blogumun temasını değiştirmek istedim değiştirmek istediğim tema 120 dolaaaarrrr yani yazıyı yazdığım günkü TL karşılığı 1920 TL şöyle düşünün adamlar için 120 birim benim için 1920 birim aslında pahalı değil.

Ne yapacağım diye homurdanırken emektar taşınabilir harddisk'imde hazine buldum eh biraz demode biraz çağ dışı biraz eski ama olsun dedim aldım elime çekici keseri testereyi :) şaka şaka aldım elime klavyeyi mausu ve karşınızda harikulade Kayra Han Blogger teması.

Bu yazıyı okuduğunuz kendi blogum web sitemde de kullandığım Kayra Han Blogger Temayı sizlerlede paylaşmak istedim buyrun ananızın ak sütü gibi helal güle güle kullanın.

 


* % 100 Mobil uyumlu modern mobil tema

* SEO uyumlu hatasız kodlama

* Temaya Özel Bileşenler