İnsanoğlu kaderini kendi yazar kendi yaşar. Kötü işler yapıp daha sonra insanlar bana kötü gözle bakıyor, kötü sözler söylüyor, kötü davranıyor diye hayıflamanın bir anlamı yok.

Adam egoist çıkarcı hak dedimi sadece kendine hak görüyor. Başkasının hakkı umrunda bile değil şapur şupur yarabbi şükür haram helal ver Allahım ver bu kulun yer Allah'ım yer deyip sonra insanlar bana kötü insan diyorlar niye diyorlar diye hayıflammazmı görmeyin gitsin.
Ablam genç ve güzelken dişi köpek gibi arkasından erkek sürüsünü takıp gezerken sıkıntı yok. Yaş aldımı artık alan yok satan yok yüzüne bakan yok. İnsanlar çok kötü bana öyle dediler bana böyle dediler öyle diyorlar böyle diyorlar diye hayıflammazmı görmeyin gitsin.
Herkes kötü herkes yanlış bi bu adamlarla, bu ablalar haklı meşallah inşallah 😁
İnsanın kaderi yaşamı boş kovadır ne koyarsan ne ile doldurursan onu bulur onu yaşarsın sanki kovaya bal koymuşlar kovada tuz bulmuşlar tuz bulmuşsunuz iyi işte tuzlayında koku gitsin 😁
İnsanoğlu gençliğinde hayatında güzel işler kaliteli işler dürüst işler namuslu işler yaparsa insanlar güzel gözle bakar güzel sözler söyler güzel davranır. Kimseye de yerli yersiz kızıp hayıflanmaz. 
İyi yaşarsak iyi sonuçlar alırız.
Oh be iyi oldu içimi döktüm. 
Böööh ya.